Spółki pod kredyt

 

NA CHWILĘ OBECNĄ NIE POSIADAMY SPÓŁEK Z HISTORIĄ I OBROTAMI ZA POPRZEDNIE LATA – PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.

 

Gotowe spółki pod kredytSpółki pod kredyt to jeden z łatwiejszych sposobów na pozyskanie finansowania z banku. Spółki tego typu charakteryzują się solidnymi obrotami w przeszłości. Obroty to jednak nie wszystko, potrafią one także wykazać solidne zyski. Ze względu na to, że bardzo często przedsiębiorcy nie rezygnują z takich firm tego typu spółki są niezwykle wartościowe. Pozyskanie kredytu przez taki podmiot jest zdecydowanie łatwiejsze ze względu na jego odpowiednią historię finansową.

Wraz z zakupem spółki oferujemy usługę wirtualne biuro!

Najbardziej wartościowym typem spółki pod kredyt jest przedsiębiorstwo, które często korzystało z usług finansowych takich jak kredyt lub leasing. Daje to możliwość udowodnienia swojej zdolności kredytowej poprzez wykazanie poprzednich spłat. Finansowanie się długiem jest jednym z najpopularniejszych sposobów finansowania działalności firmy ze względu na jego łatwą dostępność i szybkość w pozyskaniu środków finansowych. W porównaniu do emisji obligacji lub ubieganiu się o dofinansowania rządowe kredyt jest szybki i łatwy do uzyskania.

 

Pozyskanie kredytu na zakup spółki

gotowe spółki - akceptajca kredytuJedną z największych zalet takich firm jest możliwość pozyskiwania kredytów dla całej grupy kapitałowej. Jeśli z jakiegoś powodu bank nie jest w stanie nam udzielić finansowania powyżej pewnych limitów to dobrym rozwiązaniem jest budowa grupy kapitałowej, która łączy swoje możliwości kredytowe w celu realizacji swojego przedsięwzięcia. W takiej sytuacji posiadanie gotowych spółek w celu uzyskania kredytu jest doskonałym rozwiązaniem.

Formalności dotyczące kredytu

Jak banki rewidują rating kredytowy oraz jakie dokumenty są wymagane dla uzyskania kredytu? Banki koncentrują się podczasy wydaniu decyzji kredytowych na paru elementach:

  • poprzednie kredyty oraz terminowość ich spłaty,
  • rozmiar wcześniej spłaconych kredytów,
  • obroty spółki oraz jej zyskowność,
  • długość okresu funkcjonowania spółki,

Dokumentacja potrzebna do uzyskania kredytu

Jednym z elementów jaki jest istotny podczas uzyskiwania kredytów jest dobrze przygotowana dokumentacja finansowa. Za najważniejszy dokument należy uznać tutaj bilans z poprzedni rok. Dzięki temu dokumentowi bank jest w stanie określić sytuację finansową przedsiębiorstwa. Drugim najważniejszym dokumentem są wyciągi z kont bankowych. Jeśli z jakiegoś powodu nie posiadamy wyciągów z kont bankowych nie mamy możliwości przedstawić bankowi jak wyglądał przepływ gotówki w ciągu działania firmy otrzymanie kredytu może być trudne.

Szukasz Wirtualnego Biura?

W przypadku posiadania przez Państwo spółki macie możliwość zarejestrowania jej siedziby pod wybranym adresem wirtualnego biura. Współpracyjemy z wirtualnymi biurami w całej Polsce.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: