Coworking Poznań

W Poznaniu pojawił się nowy coworking. Wygląda na to, że Poznański rynek coworkingowy rozwija się w zawrotnym tempie. Pomimo tego, że w Poznaniu znajduje się już ponad 20 biur coworkingowych nadal pojawiają się nowe i próbują pozyskać klientów. Oczywiście w przypadku coworkingu najważniejsza jest lokalizacja. Jednak z rozmów z naszymi partnerami wynika, że oferowanie dodatkowych usług pozwala zwiększyć dochodowość.

www.coworking-centrum.pl

Czym starają się konkurować biura coworkingowe?

Wiele biur rozbudowuje swoją ofertę do granic możliwości. Ich celem jest zaprezentowanie komplementarnego rozwiązania pokrywającego, każdy aspekt działalności gospodarczej. Wchodzi w to wirtualne biuro, sprzedaż spółek, księgowość, doradztwo podatkow oraz wiele innych usług. W praktyce macie możliwość zakupu wszystkich usług związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w jednym miejscu!

 

Ile coworkingów zmieści się w Poznaniu?

Jak już wcześniej pisaliśmy w Poznaniu na chwilę obecną jest już ponad 20 biur coworkingowych. Wygląda na to, że wszystkie odnajdują się w tym biznesie i potrafią pozyskać klientów. Pytaniem jest natomiast to ilu klientów to studenci, ile firmy a ile pojedynczy pracownicy? Zmienia to bardzo mocno dochodowość na pojedynczego klienta. Student nie będzie zainteresowany zakupem gotowej spółki, natomiast firma może kupić pełen komplet usług. Aby uzyskać odpowiedź na to pytanie koniecznie musicie sprawdzić sami na miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *