Nasza strona na Google Business

Stworzyliśmy dla was stronę na Google Business, aby łatwiej nas było znaleźć w wyszukiwarce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podowu wzrostu zainteresowania nasza firmą oraz naszymi usługami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z budowania społeczności poprzez grono zadowolonych klientów. Na naszej wizytówce znajduje się także opis, którego treść zamieszczamy poniżej.

Gotowe spółki – oferujemy usługi biznesowe, prawne i podatkowe. Sprzedaż gotowych spółek, rejestracja spółek, spółki pod kredyt, spółki z licencjami, spółki z historią finansową i czyste spółki. Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Oferujemy rozwiązania pozwalające na budowę grupy kapitałowej oraz optymalizację podatkową. Spółki ze stratą pozwalają na ograniczenie należności z tytułu podatku CIT. Spółki z historią kredytową pozwalają na uzyskanie kredytu. Oferujemy także doradztwo prawne oraz obsługę spółek dla naszych klientów. W ramach naszej usługi otrzymujecie dostęp od wirtualnego biura, coworkingu oraz całej infrastruktury biznesowej. Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia i wielu zadowolonych klientów.

Co to znaczy?

Mamy nadzieję, że nasza wizytówka spowoduje wzrost waszego zainteresowania usługami naszej firmy oraz pomoże wam podjąć dobre decyzje co do struktury prawnej waszych biznesów. Posiadamy grono doświadczonych prawników, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu. Nasza firma umożliwia wam budowę grup kapitałowych w celu optymalizacji podatkowej. Nasze doświadczenia w zakresie rozwoju biznesu pozwalają także na pozyskanie zewnętrznego finansowania. Wielu klientów decyduje się na zakup gotowej spółki ze względu na historię finansową jaką posiadają. Dzięki temu mają możliwość uzyskania kredytów, umów leasingu oraz pożyczek na preferencyjnych warunkach. Spółka posiadająca historię kredytową ma możliwość przedstawienia w banku swojej wiarygodności oraz zdolności do spłaty przyszłych zobowiązań.

Inne artykułu

Zapraszamy także do lektury innych artykułów znajdujących się na naszym blogu. Znajdziecie tam informacje na tematy nie tylko związane z handlem spółkami z o.o. Możecie tam znaleźć poradniki biznesowe dotyczące opodatkowania oraz wiele innych. uzupełniamy nasz blog regularnie dzięki czemy możecie na bieżąco śledzić informacje i aktualności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *